Mapa k uzdravení

Tvůj zdravotní stav odráží tvoje minulé volby a myšlenky. Máš moc je kdykoliv změnit, pokud neodpovídají tomu, kým chceš být právě teď.

 

 

Přestaň se pasivně léčit a vydej se se mnou na cestu ke skutečnému uzdravení.

Rozluč se s nemocí tím, že ji pochopíš.

Představ si, že jsi úplně zdravá a můžeš se plně věnovat všemu, co tě naplňuje.


Cítíš se přirozeně sebevědomá, radostná a vnímáš zřetelně svou vnitřní sílu, která ti dodává klid a oporu. Můžeš se plně soustředit na své zájmy a těšit se z každého okamžiku.


Kolik nových možností a času máš najednou k dispozici?

Možná jsi už vyzkoušela různá řešení ve snaze uzdravit se. Lékařské metody, terapie, léky, rehabilitace – dokonce i bylinky. Ale nic z toho nepřineslo trvalé zlepšení. Pomalu jsi začala ztrácet víru, že existuje cesta ven.


Nechceš do sebe cpát další kortikoidy nebo prášky proti bolesti

Chceš pochopit příčiny svého onemocnění a objevit trvalé řešení, nejen utlumovat nepříjemné projevy


Štve tě, že si tě dosavadní odborníci pinkali mezi sebou a reálně nevěděli, čím ti pomoct.

Dlouho jsi byla zmatená a dokola přemýšlela, na koho se vlastně můžeš obrátit.


Hluboko uvnitř sebe ale cítíš, že existuje možnost skutečně se uzdravit.

Zasloužíš si prvotřídní individuální péči od někoho, koho opravdu zajímáš.


Dokážeš připustit, že řešení nosíš celou dobu uvnitř sebe a tvůj krok je vydat se ho rozklíčovat?

Jsi odhodlaná vydat se se mnou na cestu od pasivního léčení k trvalému uzdravení?

Pochop svoji nemoc, ať může odejít..

Nemoc je rozdíl v našich hodnotách, které si vnitřně přejeme žít a které skutečně žijeme.

Tvůj zdravotní stav dokonale odráží tvoje minulé volby a myšlenky. Máš moc je kdykoliv změnit, pokud neodpovídají tomu, kým chceš být právě teď.

 

Přirozeně jsme naprogramováni na zdraví.

 

To nejdůležitější je pochopit, že nemoc přišla jako důsledek tvého dlouhodobého potlačování, sebelhaní, sebeničení, zacházení za vlastní hranice,.. – a obsahuje v sobě kromě svých nepříjemných projevů i přesné řešení, jak může odejít a spolu s tím tě dovést ke šťastnějšímu životu.

 

Uzdravení nastává, když změníme strach v odvahu a pochopíme, proč jsme onemocněli.

 

Třeba jsi o krok dál a už ses i pídila po tom, co tvá nemoc z hlediska psychosomatiky může znamenat: 

 

Ekzém jsou nevytyčené hranice. 

Bolestivá menstruace znamená nepřijetí ženství. 

Štítná žláza je štít, který odráží emoční nebezpečí zvenčí. 

 

Nojo, ale co s tímhle obecným tvrzením budeš dělat dál? 🙂

 

Tyto heslovité obecné souvislosti jsou pro většinu lidí dost neuchopitelný návod do praxe.

 

Už nemáš trpělivost odevzdaně čekat na rady, které nepřinášejí výsledky. Chceš proniknout hlouběji do podstaty svého uzdravení a aktivně se na něm podílet.

 

To je skvělá zpráva! 🙂 Jediná osoba, která může ovlivnit tvé zdraví, jsi ty sama. A objevování nových možností je smysluplnou cestou vpřed. Vím jaké to je, protože jsem pár let zpátky procházela tím samým. Když jsem pochopila principy uzdravení u sebe, začalo mě zajímat, jak můžu být podporou pro ostatní.

 

Je velká úleva najít vedení a zkušenosti u někoho, kdo tím už prošel. Od někoho, kdo dokáže vidět ty jemné nitky, které člověk ve své situaci nevidí. Rozmotat uzlíky chaosu a znovu nastolit harmonii, která je pro nás ve skutečnosti přirozená. Podívat se blíž do souvislostí, které ukazují, kde jsme na naší životní cestě ke štěstí sešli.

  

Až když přestaneš odevzdávat svoji moc někomu jinému, objevíš skutečnou cestu uzdravení v sobě.

Mým štěstím je ti na ní být maximální podporou a jemně tě směrovat k pochopení, které s sebou nosíš.


Posvítit světlem tam, kde vypadalo, že je jen tma.


A Že se spolu ještě neznáme?

Dovol, abych ti napsala pár vět o sobě – proč zrovna já mluvím o psychosomatice a jaká byla moje cesta k uzdravení, když jsem na tom byla jako ty.

Můj osobní příběh

Na své cestě životem jsem se uzdravila ze zdravotních diagnóz, se kterými si klasická medicína nevěděla rady.

 

Zažila jsem si doby, kdy mi do smíchu fakt nebylo. Ztrácela jsem kolikrát i ten poslední uzlíček naděje, že ještě někdy budu úplně zdravá…

IMG_9263

Jak to všechno začalo?

Od puberty jsem trpěla na akné, špatnou kvalitu vlasů, strie a úporné menstruační bolesti, ke kterým se často nabalila ještě bolest hlavy.

 

Každý měsíc jsem do sebe ládovala prášky proti bolesti a doufala, že tenhle měsíční koloběh, který pravidelně zkouší můj práh bolesti, jednou skončí.

 

Myslela jsem si, že je normální takhle trpět. 

 

Odmala jsem totiž slýchala větu:

Ženský, ty si prostě vytrpí...

A tak jsem začala postupně nesnášet žití, ve svým ženským těle, „který si vytrpí“ – a taky trpělo.

 

Začalo se to nějak podivně nabalovat:

 

Borelióza, chronická únava, bipolární porucha, černý kašel, chronické angíny, astma, vaginální mykózy, bakterie v moči, záněty, nadýmání, dermatitidy – snad jsem na něco nezapomněla.. 🙂

V hloubi duše jsem věděla, že je něco špatně. Ale co?

V roce 2015 se mi z ničeho nic udělal absces v třísle, který měl před řezáním na chirurgii velikost tenisového míčku. Ránu mi vyčistili, dostala jsem antibiotika, ale nenapadlo mě, že to je teprve začátek toho co přijde.

 

Skoro každé pondělí a středu jsem místo školy vysedávala v čekárně na chirurgii, protože se mi absces po nějaké době vždy na stejné místo vrátil – tohle byla nakonec záležitost na celých 5 let.

Řezání, drenování, šití, peroxid, odebrání tkáně a pak znovu.

Dostala jsem se do bludného kruhu:

Infekce -> Antibiotika -> Vaginální mykóza

Časem se po antibiotikách objevily také závratě při usínání a mravenčení jedné strany těla, kdy jsem byla napůl smířená s tím, že se mé mladé tělo nedožije dalšího rána.

V roce 2018 mě čekala operace, kde mi roztahovali močovou trubici

„Možná to pomůže na křeče při močení při měsíčkách, možná ne. Zkusíme to.“

 

A také je možné, že se trubice po nějaké době zase vrátí do své původní podoby a týdenní hospitalizaci bude nutné zopakovat.

 

Operace můj stav vůbec nezlepšila, zato jsem si prožila své s močovým katetrem v kombinaci s rozřezanou trubicí… Asi nemá cenu vykládat, že existují mnohem příjemnější věci.

Další operace podvozku

V roce 2019 jsem po velkém rozmýšlení přistoupila na diagnostickou laparoskopii ženských orgánů, kvůli vysokému podezření na endometriózu.

 

Den před operací jsem šla na prohlídku – položila jsem se na gynekologické křeslo v místnosti, kde bylo asi 10 doktorů. Všichni se shodli na tom, že jsou na ultrazvuku vidět myomy.

Byla jsem vyděšená!

Budu jednou moct mít děti? Co to znamená?
Dá se to vyléčit? Proč se to sakra nezjistilo dřív?!

Další den na operaci proběhlo všechno v pořádku a po žádných myomech ani stopy, přestože jsem byla “zakletá” touto závažnou diagnózou.

 

Skončila jsem v slzách – jednak díky tomu, že jsem zdravá, a pak taky kvůli tomu, že někdo bezcitně plýtvá tak ostrými slovy jako „nebudete moct mít děti“ úplně zbytečně…

 

Za těmito příběhy jsem se rozhodla udělat tlustou čáru a začít jinak. Uzdravila jsem se ze všeho, s čím si klasická medicína nevěděla rady...

Pochopila jsem, že je třeba začít u sebe, že vnitřní práci za mě nikdo neudělá. Už jsem dál nechtěla bezbranně odevzdávat svou sílu a odpovědnost za svůj stav někomu jinému. Začala jsem se o sebe skutečně zajímat a nacházet nové možnosti uzdravení po vlastní ose. Tímto rozhodnutím se mi postupně odkrývaly hlubší souvislosti, do kterých jsem předtím ani náznakem nedohlédla. Moje osobní témata jsem přestala vnímat jako rány osudu nebo nešťastné náhody. Zachytila jsem je novým viděním jako příležitosti, které mi nabízejí žít šťastnější a zdravější život, pokud k nim přistoupím odlišně než doposud.


Ono ve výsledku může fungovat úplně všechno – ať už klasická medicína nebo homeopatie, byliny, bachovky, zelené potraviny, Reiki,.. – důležité je, co je v tuhle chvíli to pravé pro tebe, co s tebou skutečně rezonuje a přináší ti možnost dostávat se blíž ke své hlubší pravdě.

Tímhle přístupem se u mě všechno změnilo.

Začala jsem se zajímat o souvislosti mezi tělem a psychikou. V rukou jsem držela spoustu zajímavých knížek. Chodila jsem na bylinky a experimentovala jsem s nimi. Nadchla mě výroba vlastních přírodních mastiček a krémů.

 

Chodila jsem na skupinové meditace. Odešla jsem z dlouhodobého toxického vztahu. Zjistila jsem, že děda se zajímal o léčení energiemi, a já jsem začala hlouběji studovat Reiki. Všechno to do sebe najednou zapadalo.. 🙂

 

Dostala se ke mně i Ayahuasca, která mi všechny souvislosti naservírovala pěkně natvrdo před sebe. Hned druhý den jsem odešla z managementu perspektivní sociální sítě, abych šla za hlasem svého srdce, s holým zadkem. Věděla jsem, že své poselství „musím“ předávat dál – otevřeným lidem, kteří právě hledají tu stejnou cestu, kterou jsem prošla já. Netvrdím tím, že je to jednoduchá cesta. Ona ve skutečnosti nekončí uzdravením, ale teprve začíná.

 

To všechno, čím jsem si prošla, mělo svůj velký smysl. Dostala jsem „za úkol“ onemocnět vším možným. Teď ale přesně vím, jak se nemocný člověk naproti mně cítí a jakou cestu může mít za sebou.

 

Vystudovala jsem dvouletou Školu přírodního léčení Tilia – přírodní medicínu, psychosomatiku a tradiční české bylinářství.

  

Mám zasvěcení do Reiki II. stupně a pokračuji dále, abych ho do budoucna mohla předávat. Pracuji s technikami jako EFT, NLP (přepisování programů z minulosti) a somatickým koučinkem.

 

Neslibuji vám uzdravení na počkání, ani zaručený výsledek.

Co jediné vám můžu slíbit je to, že už nikdy nebudete úplně stejní, jako dřív.. 🙂 

Když už se teď známe o trochu víc, je mi ctí ti představit mou vymazlenou službu:

Mapa k uzdravení

Balíček individuální péče, který tě maximálně podpoří na tvé cestě od pasivního léčení ke skutečnému uzdravení.

 

Nikoho nezachraňuju, ani neléčím – s láskou vás provázím.

 

V čem to spočívá?

Psychosomatická terapie

Před samotným hlavním setkáním ti pošlu krátký dotazník, ze kterého zjistím důležité věci – jakou léčbu máš již za sebou, jestli užíváš nějaké léky či doplňky stravy, apod.

 

Jak už jsem zmiňovala výše, nemoc je tvůj raneček negativních přesvědčení, reakcí a vzorců, který si neseš na bedrech (často doslovně). Může to být i hodně dávná minulost, která nebyla doposud vhodně ošetřená – někdo ti řekl, že bys radši neměla zpívat nebo za tebe kreslil obrázky do výtvarky s hodnocením, že čmáráš jak tříleťák. Může to vypadat jako blbost, ale k tomuhle se často dostáváme, protože to mívá následky v budoucnu – malé sebevědomí, prokrastinace, nedůvěra.

 

Zhruba během 90 minut se spolu ponoříme k jádru toho, proč jsi onemocněla – a co je teď třeba udělat proto, aby nemoc mohla odejít. Se svou nemocí se potkáš jako přítel a povedeme s ní rozhovor o tom, co se snaží svými projevy sdělit. Poznáváme různá blokující témata čaker, které bývají s fyzickým projevem onemocnění úzce spjaty. Proces je zcela bezpečný, nejedná se o hypnózu ani pokročilé techniky, které mění vědomí. Prožitou zkušenost si odnášíš do TADY A TEĎ a zůstáváš i po skončení v klidu a tichu. Po terapii je vhodné odpočívat a nebo vyrazit na procházku do přírody.

Podívej se na reference těch, kteří Mapu k uzdravení již absolvovali před tebou

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Samotná psychosomatická terapie ale není všechno, co ode mě získáš.

 

Vím, že i ta hodinka a půl je málo proto, abychom se víc poznali, navázali hlubší důvěru a probrali všechno, co je důležité. Nemoc k tobě nepřišla lusknutím prstu a lusknutím prstu tedy logicky ani neodejde. Proto jsem přidala i další bonusy, které tě ještě více na cestě k uzdravení podpoří. Výsledkem je několik hodin naší aktivní spolupráce, kde dává smysl každý jednotlivý krok.

Bonusy

#bonus 1
Působení energií Reiki na dálku

Jakmile dokončíme hlavní sezení, které absolvuješ online nebo i naživo, necháváš si další prostor jen pro sebe, abys celý prožitek mohla lépe vstřebat. Vysledovala jsem, že když je člověk hlouběji v sobě, je tělo otevřené lépe přijímat léčivou energii. Po terapii na tebe budu asi 20 minut působit Reiki na dálku, což celý proces přirozeně podpoří. Tělo si nasměruje samo energii tam, kde ji nejvíc potřebuje. Můžeš cítit velmi příjemné pocity nebo můžeš i usnout – příznaky jsou velmi individuální a působení je zcela bezpečné.

 

Hodnota samostatně: 900,-

V rámci balíčku zdarma

#bonus 2
Pomocné materiály

Než se zhruba do týdne spojíme znovu, abychom proces uzavřeli a vyhodnotili ho s jasnými akčními kroky, čeká tě integrace vnitřní zkušenosti po vlastní ose. K tomu jsem ti připravila materiály, které pomohou doplnit si důležité souvislosti. V závěru skript je návod k nakreslení vlastní mandaly, kterou poté společně rozebereme. Mandala bude tvou mapou k uzdravení, skrývá se v ní důležité poselství, které čeká na tvé objevení. Nejde o to vytvořit umělecké dílo, ale zachytit intuitivně záměr podle popsaného návodu.
 

Hodnota samostatně: 300,-

V rámci balíčku zdarma

#bonus 3
Meditace sebeuzdravení

Kromě písemných materiálů ti ode mě přijde nahrávka harmonizační meditace, kterou můžeš pravidelně poslouchat a programovat díky ní svoje tělo i mysl na zdraví. Vše budeš mít přehledně k dispozici ve své vlastní sdílené složce na Disku Google, kam si můžeš dělat také poznámky. Meditace má 25 minut a je skvělou podporou před spaním.
 

Hodnota samostatně: 800,-

V rámci balíčku zdarma

#bonus 4
Audionahrávka s doporučením konkrétních podporujících kroků, doplňků stravy a bylin

Nemoc většinou neodchází, když začneš užívat nějaký doplněk nebo čaj. Ale mám vyzkoušené, že když objevíme klíčové příčiny, je vhodné podpořit i fyzické tělo. Tělo je jako auto – a jezdí dobře nebo špatně tím, co do něj liješ za palivo (myšlenky, strava, doplňky, informace). Individuální nahrávka pro tebe bude mít zhruba 25 minut a můžeš se k ní průběžně vracet. Je to paleta možností, ze které si můžeš podle své intuice vybrat tu, která ti nejvíc sedí. Odkazy na často doporučované produkty pak najdeš na mém webu pěkně pohromadě.

 

Hodnota samostatně: 900,-

V rámci balíčku zdarma

#bonus 5
Sdílecí hovor & rekapitulace naší cesty

Psychosomatiku uzavíráme závěrečným hovorem, kde si spolu shrneme veškerá uvědomění a podíváme se na mandalu, kterou jsi nakreslila. Nenechám tě odejít, abys nevěděla co s objevenými informacemi dál. Bude ti jasné, co přesně uděláš a na co se zaměříš. Je na tobě, jestli se poté rozhodneš pokračovat po své vlastní ose nebo oceníš mojidalší podporu. Pokud vnímáš, že jsou pro tebe zvědomělá témata příliš velká nebo abstraktní, můžeš se rozhodnout pro pokračování v somatickém koučinku nebo za mnou přijít na transformační pečující masáž. Závěrečný hovor nám zabere asi další hodinku.

 

Hodnota samostatně: 2.500,-

V rámci balíčku zdarma

Celková hodnota služby: 12.100,-

Moje aktuální cena celého balíčku Mapa k uzdravení: 6.700,-

Vykročení vpřed je na tobě.

Informace máš a už teď víš, jestli s tebou moje slova rezonují nebo ne. 

 

Pro úspěch je důležitá tvoje vlastní proaktivita, chuť nahlédnout do sebe i celková otevřenost. Ten, kdo ještě není připraven uzdravit se a čeká na to, že mu někdo jiný načrtne jeho cestu, že ze sebe vydá vlastní energii k motivaci, pro toho služba není vhodná a nebude fungovat.

 

Naopak, pokud jsi rozhodnutá a víš, že dál už ve svých stavech bezradnosti setrvávat nechceš, těším se na naši společnou cestu. 

 

Protože je důležité, abychom před zahájením spolupráce věděli, že si padneme, a že ti ve tvé situaci můžu být oporou, se zájemci si krátce volám přes videohovor. Totéž platí i v případě, že se mě potřebuješ na něco doptat. Tento hovor je bezplatný a je na tobě, jestli se pak objednáš nebo ne.

 

Objednávkou Mapy k uzdravení přijímáš souhlas s GDPR a smluvní podmínky, které najdeš zde >>

Otázky, na které se teď možná ptáš..

Je Mapa k uzdravení vždy a pro každého zaručená cesta k úplnému zdraví?

Uzdravení je spjaté s mírou tvé otevřenosti ke změně, odvaze podívat se do hloubky svých témat a přehodnotit to, za čím sis možná dosud urputně stála. Tvá otevřenost a vlastní iniciativa je klíč, který nám otevře dveře na této dobrodružné a krásné cestě. To ale není pro každého, protože to vyžaduje ryzí vnitřní rozhodnutí a odvahu podívat se sama do sebe. Spousta lidí raději setrvává v léčení, negativismu a oběti, protože to vypadá jako jednodušší cesta.

 

Nemám v moci ani kompetencích ti slíbit, že se uzdravíš. Ve svých rukách máš své zdraví ty sama, přestože já tě všemi kroky provedu tak, jak nejlépe umím – a co fungovalo už u spoustě klientů, kteří se ke mně objednali před tebou.. 🙂 Nejsem ani lékař, ani fitness trenér nebo výživář, ale průvodce psychosomatikou a především člověk, který si nemocí prošel na vlastní kůži a uzdravil se z ní.

 

Dostaneš mou maximální podporu a péči během celé spolupráce. Doplňkové materiály ti pomůžou uchopit celý proces ještě konkrétněji a rekapitulaci děláme ještě při sdílecím hovoru nad tvou mandalou.

Píšeš v ženském rodě. Je Mapa k uzdravení i pro muže?

Protože jsou mými nejčastějšími klientkami na služby ženy, mluvím osobně právě k nim. Jako žena jim bytostně rozumím v tématech, které můžou mít muži zásadně odlišné – to se ale týká jiných služeb (návrhu strategií pro podnikání, prožitkové setkání s masáží). Pokud tě psychosomatika oslovila jako muže, jsi vítán i ty! 🙂

Co je to Reiki a jak funguje na dálku?

Reiki je životodárná energie, která má schopnost harmonizovat tam, kde dostává svolení. Nevytvářím ji ze sebe, ale přivádím její proudění speciálními symboly k místu určení. Při svých masážích působím na klientku napřímo rukama a v auře, na dálku si člověka vizualizuji v domluveném místě a čase.

 

Když za sebou máme psychosomatickou terapii, nacházíš se v hlubších vrstvách vědomí. Tvá mysl zde není překážkou, tělo si léčivou energii nasměruje tam, kde ji nejvíce potřebuje. Můžeš uvnitř sebe cítit kručení, brnění nebo zesíleně vnímat nějakou část těla. Doporučuji, abys po terapii zůstala v klidu a dál odpočívala, protože se může stát, že rovnou usneš. Je to skvělý relax a energetická lázeň. Každé tělo na Reiki reaguje jinak, mým jediným záměrem je „působím Reiki pro tvoje blaho“. Blaho člověka může být i v tom, že se začne spontánně detoxikovat.

 

Během domluveného působení nesmíš být ve vlaku ani v autě. Rozhodně nedělej nic, co vyžaduje tvou plnou pozornost (krájení nožem, řízení, obsluha strojů,..). Čím více se s důvěrou otevřeš, tím víc si tvoje tělo může vzít. Když podvědomě bráníš přijímání, nestane se nic.

Můžu přijet osobně?

Určitě ano. Část mých služeb nabízím online, pro spoustu lidí je to praktické. Pro psychosomatiku není překážkou, že se nevidíme osobně. Pokud ale máš možnost, udělej si výlet a navštiv mě v Kolovratech, které mají skvělou dostupnost z centra Prahy. Osobní setkání má množství přesahů a atmosféry, které komunikací na dálku pomocí technologií zachytit nejdou. Výborný čaj máš při návštěvě naživo v ceně.

Můžu Mapu k uzdravení objednat pro někoho jako dárek?

Je skvělé, pokud tě napadl někdo z tvých blízkých, pro koho by Mapa k uzdravení byla to pravé. Dárkové poukazy však nedělám, protože iniciativa k aktivnímu uzdravení záleží vždy na rozhodnutí daného člověka. Vím jaké to je, když okolí touží z lásky pomoct – ale dobré skutky v tomto případě dláždí cestu do pekel. Naše spolupráce nebude fungovat, když to nebude jeho vlastní rozhodnutí.

 

Pokud chceš udělat to nejlepší, co můžeš – doporuč moji službu napřímo tomu, na kom ti záleží. Ideální je, když si tuto stránku prohlédnete spolu. Rozhodnutí je ale v konečné fázi vždy na něm – respektuj ho, ať už se ti líbí nebo ne. Za objednanou službu, kterou doporučíš, tě velmi ráda potěším slevou 20% na všechny mé přírodní produkty na e-shopu zivotemsbylinou.cz. Sleva platí 30 dní od objednání na doporučení.

Máš otázku, která tu nebyla zodpovězená? Ať už se plánuješ objednat nebo váháš, zda je Mapa k uzdravení i pro tebe, rezervuj si se mnou krátký videohovor, po kterém budeš vědět víc.

Cesta uzdravení není pro vyvolené.

Je zde pro každého, kdo je ochotný udělat změnu.


Těší mě, že můžu být u toho, když se mění lidské příběhy.

Budu i toho tvého?

Uzdravení není nepřítomnost nemoci. Uzdravení je přítomnost pochopení.