Kontakt

Zaujalo vás něco, ale máte otázky? Chcete se objednat na masáž nebo se poradit?

 

Rezervujte si se mnou krátký hovor přes aplikaci:

Adresa pro masáže:

Do Lipan 640/21, Praha 10 – Kolovraty, 103 00

 

Kde probíhá koučink / terapie / psychosomatická konzultace:

Přes online platformu Google Meet

Možná máte otázky..

Cesta do vědomí je služba, která je vytvořena na míru přesně pro vaše individuální potřeby a záměr. Ten si společně definujeme na krátkém videohovoru, který proběhne před samotnou masáží. Rovnou také zjistíme, jestli se spolu cítíme dobře. Pokud se domluvíme, vybereme termín pro společné setkání – buď pro samostatnou masáž nebo v rámci dlouhodobější půlroční spolupráce.

 

Masáž je celotělová a může obsahovat léčivou intimní masáž. Na tom se společně předem domluvíme v rámci komunikování osobních hranic.

 

Před samotnou masáží si na místě zrekapitulujeme váš záměr, který jsme předem určili. Dostanete potřebné instrukce k přijímání masáže, abyste si z ní odnesli maximum. Společně si připijeme rituálním kakaem, které podpoří vizualizační schopnosti a samotný proces sebe-uzdravení.

 

Půjdete do sprchy, kterou můžete využít také po masáži. Masáž zahájíme krátkou aromaterapeutickou meditací, která vás příjemně naladí a uvolní. Pokračuji rituálem s živly, kde vstupujete do role přijímajícího.

 

Během masáže využívám funkční terapeutické a pečující techniky, které směřují k naplnění vašeho záměru.

 

Mohou mezi ně patřit například:

 

  • Působení energií reiki
  • Aromaterapie
  • BDSM techniky v terapeutickém využití
  • Muzikoterapie, frekvence a zpěv (zvonkohry, šamanský buben, tibetská mísa)
  • Intuitivní afirmace
  • Hebké předměty pro větší citlivost (peříčka, kožešinky)
  • Dodání tepla (horké ručníky, lávové kameny)

a další…

 

Po masáži následuje sdílení, pokud máte potřebu se o své zážitky podělit. Ve zbytku dne doporučuji odpočinkový režim a čas pro sebe. Je vhodné jít na procházku a během dalších dní si zapisovat uvědomění, sny a prožitky, které k vám můžou přicházet.

 

Zhruba za týden od našeho setkání si znovu zavoláme, abychom zrekapitulovali naše setkání a domluvili se na případném pokračování. Jsem vám ráda plně k dispozici, kdybyste potřebovali podpořit při návazných procesech, které se můžou spustit.

Cesta do vědomí je zaměřená na harmonizaci oblastí, které ve vašem životě nejsou v rovnováze.

 

Nemusíte procházet transformací do morku kostí, pokud na svých tématech průběžně pracujete a nějakou dobu se svému rozvoji již věnujete. 🙂

 

Rozhodně se ale budete cítit jako znovuzrození, což vás může otevřít novým příležitostem, na které možná v životě čekáte. Rozproudíme flow a dostanete se do hluboké relaxace a vnitřního míru, odkud je vše zřetelnější.

 

Dopřejte si tedy masáž Cestu do vědomí i v případě, že se chcete více propojit se svým srdcem, intuicí, věnovat si péči a nezaměnitelnou zkušenost, ze které pro sebe vytěžíte maximum.

Vybíráte si exkluzivní službu s individuálním přístupem. Cena je vyrovnaná tomu, jaký servis a péči ode mě dostanete. Je však tříbícím filtrem pro ty, pro které je nejdůležitějším parametrem. Věřím tomu, že pokud pro sebe vidíte v masáži její skutečnou hodnotu, rádi si z ní uděláte prioritu, i když nejste rentiéři.. 🙂

 

Cestu do vědomí můžete absolvovat buď jako samostatné 3-hodinové setkání nebo se rozhodnete pro zvýhodněnou půlroční spolupráci v několika variantách, které mám podrobněji rozepsané ve své nabídce.

 

Nicméně i když jsem zvolila název „masáž“, nejedná se o předraženou službu uvolnění zad. Taková setkání nezažíváte každý den. Je to pozvánka k trvalé životní změně, k prožívání větší radosti a naplnění ve vašem životě.

Masáž proběhne v příjemném prostředí naší masérny, kterou najdete na adrese:

 

Do Lipan 640/21, Praha 10, Kolovraty, 103 00

 

Terapeutická sezení a psychosomatické konzultace probíhají přes videohovor online (Google Meet).

 

Autem:

Můžete zaparkovat pár kroků od našeho domu, hned při vjezdu do Kolovrat ze směru od Lipan. Po levé straně je vstup na polní cestu a místo, kde lze nechat auto.

 

Před domem je zastávka autobusu, a proto je přímo před ním zákaz zastavení.

 

Autobusem (linka 226 – zastávka Do Lipan):

Zastávka je přímo u našeho domu, jede od metra C – Háje.

 

Vlakem (zastávka Praha-Kolovraty):

Vlak jede 23 minut přímo z Hlavního nádraží, poté následuje asi 12 minut vycházkové chůze od dveří vlaku ke dveřím domu.

 

Čas našeho setkání můžeme předem přizpůsobit vašemu MHD spoji.

Postupně spolu sestoupíme z úrovně mysli do jemnějších, hlubších úrovní – do úrovně srdce, duše a ducha. Do absolutního uvolnění skrze fyzické tělo a neustále běžící mysl. To však zabere nějaký čas.

 

Když jdete na relaxační masáž zad, obvykle si volíte 60 nebo 90 minut.

 

Nebojte se, že by pro vás masáž byla dlouhá nebo jste se nudili.. 🙂 Je to tak akorát.

 

Pokud vás Cesta do vědomí zaujala, ale nenašli jste odpověď na vaši otázku, ráda se s vámi spojím prostřednictvím krátkého videohovoru.

 

Rezervovat si ho můžete zde >>

 

Ozvěte se také v případě, že váháte nad návštěvou a nevíte, zda je masáž vhodná přesně pro vás. I kdybychom se spolu nakonec nedomluvili, budete mít alespoň zcela jasno.

 

Za tento hovor si nic neúčtuji, nicméně předpokládám váš zájem o moje služby.

Ano. Můžete buď uhradit cenu za celou masáž a nebo její podíl, který si sami zvolíte. Platnost poukazu je 1 rok od data vypsání. Obdržíte ho v elektronické podobě s unikátním kódem, který obdarovaný sdělí při videohovoru před masáží. Ráda napíšu také věnování. Doporučuji poukaz vytisknout a zalaminovat v nejbližší knihovně / infocentru a darovat v hezké obálce.. 🙂

 

Pro dárkový poukaz mě kontaktujte na emailu masaze@shantalam.cz

Od životní změny vás dělí jen vaše rozhodnutí...

Po kliknutí na tlačítko budete přesměrování na stránku rezervačního systému, kde si vyberete datum a čas společného hovoru.

Zůstaňme v kontaktu

Sledujte mě na Facebooku

Občas zde sdílím osobní příběhy mých klientů z masáží nebo své vlastní.

Tady jsem nejvíce aktivní. 

DSC_1084