Nafoukni své příjmy v podnikání
díky chytrému propojení s aromaterapií.

Zjisti krok-za-krokem, jak se to podařilo mně v mé vzdělávací Bewit Akademii:

Jsi to ty?

Jsi ambiciózní žena, pro kterou je svoboda to nejdůležitější na celým světě. Právě kvůli tomu ses nadchla pro podnikání. Svým klientům chceš přinášet maximální kvalitu. Do svých služeb dáváš přesah a celé své srdce.

 

Pocit, že se ti klienti vrací a mají pozitivní výsledky je motorem pro to, co děláš, ať už to jsou:

Masáže & Fyzioterapie
Koučink & Terapie
Výroba svíček & Přírodní kosmetiky
Kosmetické & Kadeřnické služby
Jóga & Meditace
Výživové & Bylinné poradenství
Ženské kruhy & Rituály
Reiki & Access Bars & Kranio
Homeopatie & Psychosomatika

Tvoje práce ti přináší hluboké naplnění a dává obrovský smysl.

Neustále se příběhy z praxe ujišťuješ, jak tě svět potřebuje.

Celé to zdálky vypadá jako splněný sen.

 

Má to ale jeden zásadní háček:

Tvůj příjem je přímo závislý na tvém osobním čase.
A pokud zrovna nepracuješ, nevyděláváš.

Na druhou stranu ses už setkala s naoko instantními příležitostmi, kde ti slibovali pasivní příjmy, drahá auta a luxusní dovolené na lodích, když naskočíš s nimi. Možná jsi i zkusila na vlastní kůži nějakou formu MLM a po pár měsících úporného snažení sis sundala růžový brýle. Fajn kolektiv, fajn produkty, ale někomu něco nutit a být v tlaku z placení měsíčních objednávek – to zkrátka není nic pro tebe. Není to ani zdaleka tak lehký, jak sis původně myslela a bylo ti řečeno.

 

O dost naivnější byla ale kamarádka na mateřské, Anča odvedle. Ta investovala spoustu tisíc do kurzů na online podnikání, webovek, placených aplikací a pak čekala, že dopíše e-book (už si šla roztáhnout lehátko na pláž a čekat na přicházející smršť objednávek), ale nakonec skončila zklamaná, že to vůbec nefunguje, jak čekala. Makala na tom celý léto od rána do večera, chuděra ani nevycházela ven. Teď zoufale přemýšlí, co bude dělat, až malej půjde do školky.

 

Vím jaký to je. Taky jsem si to zkusila – a hned obě varianty:

IMG_7886

Tahle fotka je zachycená pár let zpátky. Dávám si kokosovou vodu s vyhlídkami na to, jak celý můj život už bude jedna velká dovolená, a nasávám slunce v minipauzách mezi intenzivním psaním e-booku. Tehdy jsem věřila, že když budu fakt makat, výsledky dřív nebo později přijdou. Nakonec se ukázalo, že to tak bohužel (nebo spíš bohudík?) nefunguje. Ladila jsem každičký detail, abych mohla vypustit svůj první placený produkt, na kterým jsem dřela několik měsíců. Čekala jsem, že po uvedení bude přicházet jedna objednávka za druhou. O to víc mě překvapilo, když se pak nestalo vůbec nic…

Začala jsem tedy jako partnerka MLM firem (nakonec u třech), kde mě vždy přesvědčil skvělý produkt. Uviděla jsem ten obrovský dopad na životy mnoha lidí, kterým by mohl pomoct. A tak jsem se nadchla a kývla jsem na spolupráci snů, kde na mě potenciálně čekala slibná milionová kariéra.

 

Nechci říkat, že firmy postavené na systému MLM nebo kurzy online podnikání jsou podvody, to vůbec ne. Právě díky nim jsem si odnesla cenné zkušenosti a jejich kvalitní produkty většinou dosud užívám. Jsou lidi, kteří se v tom najdou, dělají den za dnem s radostí co je třeba, a po měsících nebo letech uspějí. Mně se to tímto způsobem i (a nebo právě proto?) přes veškerou úpornou snahu nikdy nepodařilo. Zato jsem několikrát úplně vyhořela a pak se několik měsíců sbírala.

 

Udělala jsem desítky, možná stovky, videohovorů a byla neustále odmítaná. Tehdy jsem nechápala PROČ “ti blbí lidi” nedokážou docenit, co všechno pro ně zadarmo dělám. Zpětně mi došlo, že jsem si nevážila sama sebe. Cítila jsem tlak, že když nekoupí dostatek lidí “ten úžasný produkt”, tak budu platit za partnerský balík každý další měsíc – a tohle kolečko pro mě bylo obrovsky stresující. Hledala jsem přece svobodnější alternativu k příjmu ze zaměstnání, ne další projekt, kde se budu vydávat jak finančně, energeticky, tak časově.

 

Od doby tohoto příběhu už uběhlo pár let. A nakonec se mi podařilo uspět, i když trochu jinak, než jsem myslela. 

 

Přišla jsem totiž na absolutně zásadní věc a začala se jí řídit:

Staň se váženým odborníkem, kterého lidi chtějí,
namísto zoufalého obchodníka, který je honí.

A jak se to dá udělat? V čem je to jiný, než zmíněné předchozí pokusy?

Buď efektivní a šmrncni své služby

Neboli: Spoj úplně přirozeně to, co už děláš, s produktem, který přidá tvým službám velkou hodnotu navíc.

Staň se váženým odborníkem, kterého lidi chtějí, namísto zoufalého obchodníka, který je honí.

 

Aby všechno hezky šlapalo jak má, je třeba sáhnout po firmě, která má kromě špičkové kvality produktů zcela svobodný systém zapojení, který tě k ničemu nenutí ani nezavazuje – (kupovat vstupní balíky, odebírat měsíční objednávky, mít určitý počet bodů, obhajovat si měsíčně pozice, apod.). 

 

Já jsem tohle všechno našla u české raketově rostoucí značky Bewit, která se zaměřuje mimo čistě přírodní doplňky stravy na výrobu těch nejkvalitnějších esenciálních olejů. A právě esence se mi perfektně hodí pro obohacení mých služeb – koučinku, psychosomatické terapie a masáží, které mi přidávají velkou konkurenční výhodu, odbornost i podstatný zdroj celkového příjmu, který ale nevyžaduje můj další osobní čas.

 

Díky propojení smysluplného produktu s tvojí službou úplně odpadávají osobní schůzky, navolávání, individuální zákaznický servis nebo jakýkoliv tlak (ať už na sebe nebo na ostatní). Neobětuj dál svůj volný čas ve slábnoucí naději, že to jednoho dne snad vyjde. Nespoléhej na to, že ti za dvacet let snad pomůže stát nebo se to do té doby “nějak vyřeší samo”. 

 

Vykroč se mnou hned teď, naprosto přirozeně, a sleduj, jak se postupně navyšuje tvoje vzdělání v aromaterapii, nadšená klientela, i částka ve tvé peněžence. Obohať své podnikání bez podmínek a tlaků na to, jak a co MUSÍŠ dělat, abys byla odměněna.

 

Zajímá tě, jak se mi daří propojovat mé služby s využitím super kvalitních esenciálních olejů?

 

Přesně to se chystám podrobně odhalit všem mým osobním členům Bewit, v rámci mé soukromé vzdělávací:

Bewit akademie

Poznámka:

Registrace k mým členům Bewit je zcela nezávazná, bezplatná a zabere ti jen pár vteřin. Poté, co se registruješ se ti mimo speciálních akcí pro členy také odemkne přístup do mé vzdělávací Bewit Akademie, která bude probíhat v uzavřené facebookové skupině. Odkaz ke skupině a heslo ke vstupu ti ode mě přijde do 24 hodin na zadaný email při registraci. Neděje se tak automaticky, emaily posílám ručně minimálně 1x denně.

Na co se můžeš těšit, když se zdarma připojíš?

3 startovací dny. 3 hodnotná živá vysílání. A mnoooohem víc! 🙂

 1. DEN (17.4.): Opěvovaný i hanobený PASIVNÍ PŘÍJEM. 
  Těžce vydřená bída nebo kolo štěstí? Sdílení mojí cesty.

 2. DEN (18.4.): Staň se váženým odborníkem, kterého lidi chtějí, namísto zoufalého obchodníka, který je honí.
  Aneb jak vydělávat v radosti a šetřit u toho energii? Můj osobní příklad krok-za-krokem.

 3. DEN (19.4.): Pojďme na to prakticky.
  Jak můžeš propojit esence s tím, co už děláš? Nech přirozeně zapadnout puclíky do své skládačky.

  + Bonusový rozhovor s tajným hostem a pokračující návazný program

Postupně se v Akademii dozvíš cenné informace jako:

Afirmace, vedené meditace, osobní parfémy, inhalační tyčinky,.. 

Tohle všechno a mnoho dalšího ti ukážu zdarma, po přihlášení zde: 

Jakmile se registruješ, očekávej ve své emailové schránce nejpozději do 24h heslo pro vstup do této skupiny >>.

Neděje se to automaticky, nově registrované členy přidávám ručně 1x denně, proto očekávej a kontroluj svoji emailovou schránku.

Jednou akcí to u mě nekončí. Moje uzavřená Bewit Akademie bude pokračovat dál a postupně v ní budou přibývat další hodnotné informace, osvědčené recepty i podporující komunita, která sdílí společné nadšení i osobní zkušenosti.

 

Pokud se chceš o aromaterapii ve službách dozvědět víc, tak je akce přímo stvořená pro tebe. Dozvíš se postupně, jak konkrétně s olejíčky pracuju já, na co se který používá, jak odlišit kvalitu, vyznat se v kontraindikacích,.. a můžeš se volně rozhodnout, jestli to taky vyzkoušíš. A třeba se nadchneš stejně jako já a začneš oleje doporučovat i svým klientkám.

Všechno je absolutně na tobějá ti ukážu základ a ty se můžeš odrazit.

 

Dej svému podnikání křídla svobody a nových možností.

 

Přestaň chtít dělat víc. Dělej míň, ale efektivněji. 

 

Těším se na všechny podnikavé ženy, které se chtějí naučit pracovat s aromaterapií a rozkrýt díky tomu nový rozměr reality,

která už na ně čeká.

BEWIT akademie je určená výhradně pro moje osobní členy Bewit. Pokud už registrovaná jsi, záleží zde na dvou aspektech:

a) Jsi registrovaná a NEMÁŠ nad sebou sponzora

V tomto případě napíšeš email s žádostí o přeregistraci do mé sítě (Petra Švancarová) na tento email: tomas.fiedler@bewit.love

 

b) Jsi registrovaná a MÁŠ nad sebou sponzora

V tomto případě je třeba se znovu zaregistrovat přes tlačítko na této stránce a vytvořit tím si nový účet. Z etických důvodů je třeba, abys pro své případné nadcházející objednávky používala tento účet.

Akademie je zdarma a registrace je zcela nezávazná. Je absolutně na tobě, jestli se rozhodneš esence později vyzkoušet nebo ne. Já ti ukážu, co se s nimi dá dělat, ty se můžeš přidat.. 🙂 Budeš vědět, jak na to.

Přihlásit se zdarma do začátku Akademie můžeš ještě:

 • 00Dní
 • 00Hodin
 • 00Minut
 • 00Vteřin